Nevşehir Belediyesinde Atilla Seçen dönemi

Nevşehir Belediyesinde Atilla Seçen dönemi

AK Partiden milletvekili aday adayı olmak için Nevşehir Belediyesi Başkanlığı görevinden istifa eden Hasan Ünver'in yerine belediye başkanlığına Atilla Seçen getirildi.

NEVŞEHİR, (DHA) - AK Partiden milletvekili aday adayı olmak için Nevşehir Belediyesi Başkanlığı görevinden istifa eden Hasan Ünver'in yerine belediye başkanlığına Atilla Seçen getirildi.


Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın Nevşehir Belediye Başkanını belirleme çağrısı ile Belediye Meclisi Başkan Vekili Mehmet Ali Tanrıver başkanlığında  olağanüstü toplanan Nevşehir Belediye Meclisi’nde, Belediye Başkanlığı seçimi yapıldı. Nevşehir Belediye Başkanlığı seçimine,  AK Parti Meclis üyelerince alınan grup kararı sonrasında  tek aday olarak katılan Atilla Seçen, 16'sı AK Parti, 9'u da  MHP'li olan Belediye Meclis üyelerinin tamamının oyunu alarak  Nevşehir Belediye Başkanı olarak seçildi. Nevşehir Belediye Başkanlığı görevine seçilen Atilla Seçen, kendisine gösterdikleri teveccühten dolayı  AK Parti ve MHP’li Meclis üyelerine teşekkür etti. Seçen, hep birlikte hizmetleri bir ve beraber ortaya koyacaklarını ifade etti.


FOTOLU


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS