Nevşehir'de her gün 1 beş yüz kişiye iftar verilecek

Nevşehir'de her gün 1 beş yüz kişiye iftar verilecek

NEVŞEHİR'DE Ramazan Ayı boyunca her gün 1500 kişi Nevşehir Belediyesi tarafından sunulacak hizmet ile orucunu açabilecek.

 Metin YILDIRIM/NEVŞEHİR(DHA)-NEVŞEHİR'DE Ramazan Ayı boyunca her gün 1500 kişi Nevşehir Belediyesi tarafından sunulacak hizmet ile orucunu açabilecek.


Nevşehir Belediyesi’nin Ramazan ayına yönelik olarak geleneksel hale getirdiği iftar sofrası, geçen sene olduğu bu yıl yine Modern Pazar Yeri altındaki salonda  kurulacak. Nevşehir Belediyesi’nin hayırsever vatandaşların desteği ile organize ettiği iftar sofrası Ramazan ayı boyunca vatandaşlar, iftarları açma imkanı sunacak. Ramazan ayı süresince yoğun iş temposu nedeniyle evde yakınları ile iftarı yapamayacak durumda olan vatandaşların yanı sıra dar gelirlilerin, Ramazan ayının özelliğine uygun bir şekilde iftarlarını yapabilmelerine imkan sağlanması amacıyla Nevşehir Belediyesi, geleneksel hale getirdiği iftar sofrası için hazırlıklar devam ediyor.  iftar sofrası Ramazan ayının ilk gününden itibaren hizmet vermeye başlayacak.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS