Polisten, 'turizm uygulaması'

Polisten, 'turizm uygulaması'

NEVŞEHİR Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bölgeye gelen yerli ve yabancı ziyaretçilerin huzurlu ve güvenli bir şekilde tatillerini yapabilmeleri amacıyla 'Turizm uygulaması' gerçekleştirdi.

Zafer BARIŞ/NEVŞEHİR, (DHA) - NEVŞEHİR Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bölgeye gelen yerli ve yabancı ziyaretçilerin huzurlu ve güvenli bir şekilde tatillerini yapabilmeleri amacıyla 'Turizm uygulaması' gerçekleştirdi.

Asayiş Şube Müdürlüğü'nün koordinesinde, ilçe emniyet müdürlükleriyle ortaklaşa yapılan uygulamaya, 20 ekip ve 106 personel katıldı. Emniyet yetkilileri, genel asayiş ve kamu düzeninin devamının sağlanması, başta asayiş, narkotik ve terör olayları olmak üzere suç işleme amacındakilerin caydırılması, aranan şahıs ve araçların yakalanması yerli - yabancı ziyaretçilerin huzurlu ve güvenli bir şekilde tatil ve alışverişlerini yapabilmeleri, seyahat edebilmeleri amacıyla turizm uygulamasının yapıldığını bildirdiler. Uygulamada; 43 umuma açık yer, 572 kişi, ile 78 araç kontrol edildi. Kusurlu bulunan 2 araca bin 237 TL para cezası uygulanarak 1 araç trafikten men edildi. İki işyerine ruhsatsız faaliyet göstermekten tutanak tanzim edilirken, 2 yoklama kaçağı da yakalandı. 

 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS