Saadet Partisi, milletvekili adaylarını tanıttı

Saadet Partisi, milletvekili adaylarını tanıttı

SAADET Partisi Nevşehir İl Başkanlığında, 24 Haziran'da yapılacak seçimler için milletvekili aday tanıtım toplantısı yapıldı.

Zafer BARIŞ/NEVŞEHİR (DHA) - SAADET Partisi Nevşehir İl Başkanlığında, 24 Haziran'da yapılacak seçimler için milletvekili aday tanıtım toplantısı yapıldı. 


24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili seçimi öncesi Saadet partisi Nevşehir İl Başkanlığı tarafından parti binasında milletvekili adaylarının tanıtımı yapıldı. Toplantıda konuşan İl Başkanı Ali Doğan Simit, seçimlerin hayırlı olması dileğinde bulunarak, ''Biz Saadet Partili olarak bu hayati önem taşıyan görevi biliyoruz ve sorumluluğumuzun bilincinde hareket ediyoruz. Saadet Partimizin program ve kadroları yaşanabilir bir Türkiye için yola çıkıyor. Türkiye milli görüş ile güldü, yine milli görüşle gülecektir” dedi. Seçimlerde milletvekili adaylarının Mustafa Aydemir, Abbas Büken ve Muammer Keçe olduğunu bildiren Simit, seçimlere sıkı bir çalışma ile gireceklerini de belirterek adayları basın mensuplarına tek tek tanıttı.


(FOTOĞRAFLI)


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS