Strateji Geliştirme Müdürlüğü personeline hizmet içi eğitim  

Strateji Geliştirme Müdürlüğü personeline hizmet içi eğitim  

NEVŞEHİR Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü personeli, ’Restorasyon ve Eski Eser Koruma Anlayışı’ kapsamında hizmet içi eğitim çalışmasına katıldı.

Metin YILDIRIM/NEVŞEHİR, (DHA) - NEVŞEHİR Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü personeli, ’Restorasyon ve Eski Eser Koruma Anlayışı’ kapsamında hizmet içi eğitim çalışmasına katıldı.


Nevşehir Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü personellerinin bilgi birikimini artırmak amacıyla Belediye Meclis salonunda düzenlenen  ’Restorasyon ve Eski Eser Koruma Anlayışı’ kapsamı içerisinde ‘Mimari Fonksiyonlaştırma’,’Mekanlara İşlerlik Kazandırma’ ve ‘Kapadokya Bölgesindeki Bizans Dönemi Kiliselerindeki Duvar Resimlerinin İncelenmesi’ konularında  hizmet içi eğitimi düzenlendi.


Hizmet İçi Eğitim, Nevşehir Belediyesi tarafından dünyan en büyük yeraltı yerleşiminde sürdürülen  çalışmaların bilimsel  danışmanlığını yapan  Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Tolga Uyar  ile Yüksek Mimar-Restoratör Aslı Özbay tarafından verildi.


FOTOLU


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS