Vali Aktaş, Ürgüp'te incelemelerde bulundu

Vali Aktaş, Ürgüp'te incelemelerde bulundu

VALİ İlhami Aktaş, ilçe ziyaretleri kapsamında, Ürgüp ilçesine bağlı köylerde incelemelerde bulunurken, sürdürülen çalışmalar ve yatırımlar ile vatandaşlarımızın istek ve talepleri hakkında bilgiler aldı.

Zafer BARIŞ/NEVŞEHİR (DHA) - VALİ İlhami Aktaş, ilçe ziyaretleri kapsamında, Ürgüp ilçesine bağlı köylerde incelemelerde bulunurken, sürdürülen çalışmalar ve yatırımlar ile vatandaşlarımızın istek ve talepleri hakkında bilgiler aldı.


Ürgüp'e bağlı Mazı, Ayvalı, Bahçeli, İbrahimpaşa, Aksalur, Ulaş, Çökek, Sofular, Karakaya ve Sarıhıdır köylerine ziyarette bulunan Vali Aktaş, yöre halkı tarafından karşılandı. Vali Aktaş’a ziyaretlerinde Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Savaş Benli, İl Encümen Üyeleri Aynur Asiltürk ile Abdullah Çalışkan ve köy muhtarları eşlik etti. Köylerde devam eden yatırımları yerinde inceleyen Vali Aktaş, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler aldı. Aktaş, yöre halkıyla da bir araya gelerek onlarla sohbet edip, istek ve taleplerini dinledi. Aktaş; “Halkımızın bize ileteceği istek, talep ve önerisi bizim için önemlidir. Bu anlamda da vatandaşlarımızın bizlere ilettiği istek ve taleplerin takipçisi olacağımı ifade ediyorum. Aynı zamanda her daim halkımızın yanında olduğumu, gönlümüzün ve kapılarımızın her zaman kendilerine açık olduğunu belirtmek isterim” dedi.


(FOTOĞRAFLI)


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS