Vali Aktaş’a “24 Kasım öğretmenler günü” ziyareti

Vali Aktaş’a “24 Kasım öğretmenler günü” ziyareti

Vali İlhami Aktaş, “24 Kasım Öğretmenler Günü” nedeniyle  Valilik makamında  İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir  ve beraberindeki öğretmenlerden oluşan heyeti kabul etti.

Sinan KORKMAZER/NEVŞEHİR,(DHA)-Vali İlhami Aktaş, “24 Kasım Öğretmenler Günü” nedeniyle  Valilik makamında  İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir  ve beraberindeki öğretmenlerden oluşan heyeti kabul etti.


Vali İlhami Aktaş; “Öğretmenlik gücünü sevgiden alan, dünyanın en kutsal ve en saygın mesleğidir. Bu onurlu mesleğin malzemesi insandır. Dolayısıyla her çeşit mesleğin toplumdaki bireylere kazandırılması da öğretmenlik sayesinde olmaktadır. Her bireyin yetişmesinde büyük rol üstlenen, ilim ve irfanı, bilgi ve teknolojiyi genç beyinlere işleyip, geleceğe hazırlama konusunda her türlü fedakârlığı gösteren öğretmenlerimizdir” dedi.


Vali Aktaş; Bütün öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayarak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti ve nezaketlerinden dolayı teşekkür etti. Milli eğitim Müdürü murat Demir  ise  Eğitime verdiği destekler ve her konuda Sayın Valimizi yanlarında görmekten dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını  eğitimi birinci öncelik haline getirerek, eğitime ve öğrencilere vermiş olduğu değerden dolayı tüm eğitim camiası adına şükranlarını arz ettiğini belirterek, yapılacak 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikler hakkında da Vali Aktaş’a bilgiler verdi.


FOTOLU


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS