Niğde Belediyesi’nden 'Hoş Geldin Minik Hemşehrim' projesi

Niğde Belediyesi’nden 'Hoş Geldin Minik Hemşehrim' projesi

NİĞDE Belediye Başkanı Rifat Özkan’ın yeni doğan bebekler için uygulamaya koyduğu “Hoşgeldin Minik Hemşehrim” projesi kapsamında 132 ev ziyareti gerçekleştirildi.

Ali KADI/NİĞDE,(DHA)-NİĞDE Belediye Başkanı Rifat Özkan’ın yeni doğan bebekler için uygulamaya koyduğu “Hoşgeldin Minik Hemşehrim” projesi kapsamında 132 ev ziyareti gerçekleştirildi.

Proje kapsamında Niğde sınırları içerisinde ikamet edip çocuk sahibi olanlara yönelik gerçekleştirilen “Hoş geldin Minik Hemşehrim” hizmetiyle ailelere bebek bakım ürünlerinin bulunduğu set hediye ediliyor. Doğum sonrası aileler üzerindeki maddi yükü hafifletmeyi ve manevi destek sunmayı amaçlayan Niğde Belediyesi yeni doğmuş olan bebeklerin temel ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanan hediye paketlerini Belediye Başkanı Rifat Özkan’ın eşi Münevver Özkan ailelerin evlerine yaptıkları ziyaretlerle teslim ediyor. Ailelere hayırlı olsun dileklerini ileten Münevver Özkan; “Bir ailenin en büyük mutluluğu şüphesiz o aileye yeni katılan bireylerdir. O nedenle ailelerimizin mutluluğunu paylaşmak, geleceğimiz olan bebeklerimize huzurlu bir hayat dilemek için ziyaretlerimiz devam ediyor.  Annelerimize o kutsal görevlerinde bir nebze de olsa yardımcı olmak bizleri de çok mutlu ediyor” dedi. Projeden duydukları memnuniyeti her fırsatta dile getiren aileler, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan’ın sosyal belediyecilik anlayışıyla oluşturdukları çalışmaları takdirle karşıladıklarını belirttiler.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS