Niğde Belediyesi’yle 7’den 70’ iftar coşkusu

Niğde Belediyesi’yle 7’den 70’ iftar coşkusu

NİĞDE Belediye Başkanlığının şehrin farklı mahallelerinde kurduğu iftar sofraları sayesinde mahalle sakinlerinin bir arada bulunmasını sağlayarak kalabalık sofralarda Ramazan ayının coşkuyla geçmesine vesile oluyor.

Ali KADI/NİĞDE,(DHA)-NİĞDE Belediye Başkanlığının şehrin farklı mahallelerinde kurduğu iftar sofraları sayesinde mahalle sakinlerinin bir arada bulunmasını sağlayarak kalabalık sofralarda Ramazan ayının coşkuyla geçmesine vesile oluyor.


Niğde Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün, ‘Mahalle İftarları’ programı kapsamında mahallelerde açtığı iftar sofralarına vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor. Geleneksel mahalle iftarları programını İlhanlı Mahallesi’nde devam ettiren Niğde Belediyesi, 5 binden fazla vatandaşı aynı sofrada bir araya getirdi.


İlhanlı Mahallesi’nde düzenlenen iftar sofrası için gün içerisinde başlayan hazırlıkların ardından iftar saatinin yaklaşmasıyla mahalleli iftar sofrasının kurulduğu alana akın etti. Kuran’ı Kerim tilavetinin yapıldığı ve ilahilerin okunduğu iftar sofrası mahallede Ramazan’ın maneviyatını coşkuyla yaşattı. Belediye Başkanı Rifat Özkan İlhanlı Mahallesinde düzenlenen iftar yemeğine sponsor olan ÇİMSA’ya da teşekkür etti.


 

FOTOĞRAFLI


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS