Niğde’ye hobi bahçeleri, macera parkı yapılacak

Niğde’ye hobi bahçeleri, macera parkı yapılacak

NİĞDE Belediye Başkanı Rifat Özkan, hobi bahçeleri, macera parkı projesini yakın zamanda hayata geçireceklerini söyledi.

Ali KADI/NİĞDE,(DHA)-NİĞDE Belediye Başkanı Rifat Özkan, hobi bahçeleri, macera parkı projesini yakın zamanda hayata geçireceklerini söyledi.

Belediye Başkanı Rifat Özkan tarihi Bedesten çarşısında Niğde’de aktif çalışan yerel ve ulusal basın muhabirleriyle istişare toplantısı düzenledi. Özkan, “Basınla toplantılara önem veriyoruz. Basın hizmetlerimizin sunulması bakımından halkla bizim aramızda en iyi iletişimi yapan organlarımız. Halka döndüğümüzde de halkın isteklerini, tavsiyelerini bize en kestirmeden en can alıcı şekilde bize sunan organlarımız. Bu bakımdan herkesin söylediği gibi basın bizim gözümüz kulağımız. O bakımdan yaptığımız çalışmalara sunduğunuz katkıları çok önemsiyoruz. Dolayısıyla bize yardımcı da oluyorsunuz hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Belediyenin devam eden ve yapımı tamamlanan projelerinden de bahseden Belediye Başkanı Rifat Özkan proje halindeki çalışmalardan da bahsetti. Eski sanayi sitesi rekreasyon alanı, kamyon garajı, yeni hal kompleksi, yeni sanayi sitesi, hükümet konağı ve meydan projesi, hobi bahçeleri, macera parkı gibi hizmetlerden söz eden Başkan Özkan sosyal ve kültürel faaliyetlerin şehre katacağı zenginliğinden söz etti.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS