NiTSO’dan girişimcilik kursu

NiTSO’dan girişimcilik kursu

NİĞDE Ticaret ve Sanayi Odası ( NiTSO), Ahiler Kalkınma Ajansı ve KOSGEB işbirliğinde  6 - 9 Şubat  2018 tarihleri arasında girişimcilik kursu verecek.

Ali KADI/NİĞDE,(DHA)-NİĞDE Ticaret ve Sanayi Odası ( NiTSO), Ahiler Kalkınma Ajansı ve KOSGEB işbirliğinde  6 - 9 Şubat  2018 tarihleri arasında girişimcilik kursu verecek.


NiTSO Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Katırcıoğlu, girişimcilik eğitim kontenjanının 30 kişi ile sınırlı olduğunu söyledi. Başvuranlar  arasında yapılacak mülakattan sonra eğitime katılmaya hak kazananların NİTSO internet sitesinden ilan edileceğini belirten Katırcıoğlu şunları dedi:

"32 saatlik girişimcilik eğitimini başarı ile tamamlayıp Katılım Belgesi almaya hak kazanan ve iş planını hazırlayan girişimciler işletmelerini kurdukları takdirde KOSGEB mevzuatı çerçevesinde 50 bin TL’ye kadar hibe, 100 bin TL’ye kadar sıfır faizli kredi desteği alabilecekler.  Girişimcilik eğitimine başvuru yapmak isteyen girişimci adaylarının 30 Ocak'a kadar Niğde Ticaret ve Sanayi Odası'na başvuruda bulunmaları gerekmektedir.”


FOTOĞRAFLI


 


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS