Off Road tutkunları Niğde’de buluştu

Off Road tutkunları Niğde’de buluştu

NİĞDE Belediyesi ve Niğde Off Road Kulübü'nün ortaklaşa düzenlediği 2.

Ali KADI/NİĞDE,(DHA)- NİĞDE Belediyesi ve Niğde Off Road Kulübü'nün ortaklaşa düzenlediği 2.Off Road Şenlikleri, yoğun ilgi gördü.

22 farklı ilden yaklaşık 200 aracın yarıştığı Off Road etkinlikleri Niğdelilere görsel şölen yaşattı. Vatandaşın yoğun katılım gösterdiği etkinliğe Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, oda başkanları ve binlerce vatandaş katıldı. Başkan Özkan eşi Münevver Özkan ile birlikte Off Road aracına binerek pisti renkli görüntülerle tamamladı. 

Vali Yılmaz Şimşek, "15 Temmuz Milli Birlik Günü ve Haftası çerçevesinde ilimizde böyle bir organizasyonunun düzenlenmesi çok memnuniyet verici. Düzenlenmesinde emeği geçen Başkan Özkan'a tebrik ediyorum. İnşallah bu güzel organizasyon, bundan sonraki yıllarda da daha geniş katılımla ilimize yakışır şekilde kutlanmaya devam eder" dedi.

ŞEHİT ÇOCUKLARI BİZLERE EMANET

Yarışta dereceye girenlere ödüllerini veren Başkan Özkan ise, "Off Road yarışlarına katılan yarışmacıları, kulüp başkanlarına teşekkür ediyorum. Ama işin en güzel yanı böyle bir şölende hep yüreğimizde yaşayan şehitlerimizin çocuklarını yanımızda görmek, onlarla beraber olmak, onları zaten hiç unutmuyoruz. Onların çocukları bizim çocuklarımız. Vatanla birlikte bize emanet. Bu gibi etkinliklerde her zaman yanımızda olacaklar inşallah. Tüm halkımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.

SONUÇLAR

4 ayrı kategoride gerçekleşen yarışmada birinci klasman şampiyonu İskenderun Off-Road Kulübü'nden Murat Sever olurken, ikinci klasmanda Çukurova Off Road Kulübü üyesi Hasan Vatalakoğlu finiş çizgisini rakiplerinin önünde geçti. Üçüncü klasmanda Beyşehir Off-Road Kulübü’nden Abdullah Şam, dördüncü klasmanda ise Osmaniye Off-Road Kulübü’nden Mehmet Demirel gruplarında birincilik elde etti.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS