Sağlık Müdürü Değirmencioğlu, Paramedik Günü’nü kutladı

Sağlık Müdürü Değirmencioğlu, Paramedik Günü’nü kutladı

NİĞDE İl Sağlık Müdürü Ertan Değirmencioğlu, acil sağlık hizmetlerinin temelinde fedakârlık ve azim yatan insanların zor anlarında ihtiyaç duyduğu sağlık hizmeti olduğunu söyledi.

Ali KADI/NİĞDE,(DHA)-NİĞDE İl Sağlık Müdürü Ertan Değirmencioğlu, acil sağlık hizmetlerinin temelinde fedakârlık ve azim yatan insanların zor anlarında ihtiyaç duyduğu sağlık hizmeti olduğunu söyledi.


Değirmencioğlu, Acil Tıp Teknisyenleri günü dolayısıyla yaptığı açıklamada şunları dedi: “Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Günü’nde amaçlanan hedef, acil sağlık sisteminde yer alan bütün sağlık çalışanları arasında birlik, beraberlik ve dayanışma ortamını sağlamak kadar, acil sağlık hizmetleri ve ilk yardım konusunda halkımızı bilinçlendirmek ve kamuoyunu doğru bilgilerle aydınlatmaktır. Acil sağlık hizmetlerinin sunumunda büyük bir özveri ile hizmet üreten 22 Mart Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri gününü kutlarım görevi başında hayatını kaybeden görev şehitlerimizi Allah'tan rahmet diliyorum.”


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS