Üniversiteliler Vali- Belediye Başkanı- Rektör ile buluştu

Üniversiteliler Vali- Belediye Başkanı- Rektör ile buluştu

NİĞDE Ömer Halisdemir Üniversitesi tarafından düzenlenen, öğrencilerin soru, görüş ve isteklerinin değerlendirildiği  Vali- Belediye Başkanı- Rektör Öğrenci Buluşması’nın bu yıl 9’uncusu gerçekleştirildi.

Ali KADI/NİĞDE,(DHA)-NİĞDE Ömer Halisdemir Üniversitesi tarafından düzenlenen, öğrencilerin soru, görüş ve isteklerinin değerlendirildiği  Vali- Belediye Başkanı- Rektör Öğrenci Buluşması’nın bu yıl 9’uncusu gerçekleştirildi.

Program; Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar, Niğde İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, Niğde il protokolü, Fakülte Dekanları, akademik ve idari personel ile çok sayıda öğrencinin katılımıyla Şehit Ömer Halisdemir Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Öğrencilerden gelen soruları cevaplayarak, yapılacak olan çalışmalarla ilgili öğrencilere çeşitli bilgilerin verildiği programda, Niğde ve Üniversite için faydalı olacak değerlendirmelerde de bulunuldu. Soru sormak isteyen öğrenci kalmayana dek devam eden toplantıda; sorun, talep, memnuniyet ve düşüncelerini yüz yüze iletme şansı bulan öğrenciler, kendilerine bu imkânı tanıyan Vali Şimşek, Belediye Başkanı Özkan ve Rektör Prof. Dr. Kar’a teşekkür etti.

Niğde ili ve Üniversitenin daha ileriye gitmesinde atılması gereken adımların tespit edilmesine fayda sağlaması adına önem arz eden etkinliğe, öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.    

Program soru- cevapların ardından Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar tarafından daha önce sosyal medya üzerinden başlatılan “Üniversitemiz Kampüs Fotoğrafı Kampanyası” sonuçlarının açıklanması ve seçilen fotoğraf sahiplerine kitap hediye edilmesi ile devam etti.


Etkinlik sonunda Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar tarafından, Niğde Valisi Yılmaz Şimşek ve Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan’a Üniversite anı tabağı takdimi gerçekleştirildi.


FOTOĞRAFLI


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS