Vali Şimşek, Alay Kasabası’nı ziyaret etti

Vali Şimşek, Alay Kasabası’nı ziyaret etti

NİĞDE Valisi Yılmaz Şimşek, ‘Güvenli Okul Projesi’ kapsamında merkeze bağlı Alay Kasabası’nda bulunan okulları ziyaret etti.

Ali KADI/NİĞDE,(DHA)-NİĞDE Valisi Yılmaz Şimşek, ‘Güvenli Okul Projesi’ kapsamında merkeze bağlı Alay Kasabası’nda bulunan okulları ziyaret etti.

Okullarda gerçekleştirilen toplantılarda öğretmenlerle bir araya gelen Vali  Şimşek, öğretmenlerle bir süre sohbet edip, herhangi bir sorun ya da taleplerinin olup olmadığını sordu. Daha sonra kasabada bulunan Halk Sağlığı Merkezini de ziyaret eden Vali  Şimşek, İl Sağlık Müdürü Ertan Değirmencioğlu’ndan burada yürütülen çalışmalar hakkında detaylı bilgi almasının ardından Alay Belediye Başkanı Tevfik Özbek’i makamında ziyaret etti. Belediye ziyaretinin ardından beraberindeki heyetle birlikte kasaba sakinleri ile bir araya gelen Vali  Şimşek, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar ve vatandaşlarla düzenlenen toplantıya katıldı. Vatandaşların sorun ve taleplerini ilettiği ve eğitim, ulaşım, tarım, sağlık gibi konu başlıklarının görüşüldüğü toplantının ardından Vali  Şimşek, Afrin Harekâtı esnasında yaralanan Uzman Çavuş Muhammed Baydoğan’ı baba ocağında ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.  


FOTOĞRAFLI


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS