Altınordu Belediyesi beton yol ve sıcak asfalta önem veriyor

Altınordu Belediyesi beton yol ve sıcak asfalta önem veriyor

ORDU Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, özellikle kırsal mahallelerde beton yollara ağırlık verdiklerini, kentte bu yıl 90 kilometre sıcak asfalt, 109 kilometre beton yol çalışması yapmayı hedeflediklerini söyledi.

Nedim KOVAN/ORDU, (DHA) - ORDU Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, özellikle kırsal mahallelerde beton yollara ağırlık verdiklerini, kentte bu yıl 90 kilometre sıcak asfalt, 109 kilometre beton yol çalışması yapmayı hedeflediklerini söyledi.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, yaklaşık 4 yılda 54 kilometre sıcak asfalt, 173 kilometre beton yol yaparak vatandaşların hizmetine sunduklarını söyledi. Bu yıl içerisinde 109 kilometre beton yol, 90 kilometre sıcak asfalt yol yapacaklarını, bu hedef doğrultusunda çalışmaların sürdürüldüğünü belirten Başkan Tekintaş, "İlçe genelinde yol genişletme ve bakım onarım çalışmalarına devam eden belediyemiz sıcak asfalt ve beton yolda ise hummalı bir çalışma yürütüyor. Bu kapsamda geçen yerel seçimlerden bu yana yaklaşık 54 kilometre sıcak asfaltı milletimizin hizmetine sunduk.  2018 yılı sonuna kadar hedeflediğimiz 90 kilometrelik sıcak asfalt çalışmalarına ise devam ediyoruz. Yine 3 buçuk yılda 173 kilometrelik beton yol yaptık. Bu yıl ki beton yol hedefimiz ise 109 kilometre. Yıl sonu itibariyle 282 kilometre beton yol yapmış olacağız" dedi.

FOTOĞRAFLI

 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS