Büyükşehir Belediyesi'nden 87 milyon TL'lik spor yatırımı

Büyükşehir Belediyesi'nden 87 milyon TL'lik spor yatırımı

ORDU Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, kentte bugüne kadar 87 milyon TL'lik spor yatırımı yaptıklarını söyledi.

Nedim KOVAN/ORDU, (DHA) - ORDU Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, kentte bugüne kadar 87 milyon TL'lik spor yatırımı yaptıklarını söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Gülyalı ilçesine bağlı Turnasuyu mahallesinde yapımı devam eden iki adet nizami futbol sahası ve spor tesislerini inceledi. Tesisin kısa sürede tamamlanarak hizmete açılacağını belirten Başkan Yılmaz, "Burada iki adet doğal çim futbol sahası ve bir adet tesis binası yapıyoruz. Her yaştan hemşerimiz sportif faaliyetler içerisinde bulunsun isiyoruz. Tam donanımlı tesis 2 bin 224 metrekare. Toplam 4 kattan oluşan tesis binamız içerisinde 33 yatak kapasiteli dinlenme odaları, kondisyon salonu, yemekhane, sauna, soyunma odaları, ofisler, toplantı odası, başkan odası, mescit, kulüp hoca odaları, yönetim seyir alanı, oyuncu aktivite salonu, yönetim odaları, çok amaçlı oda, buhar odası, tuvalet ve duşlar ile masaj odası ve revir bulunacak" dedi.

Başkan Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi olarak şuana kadar 87 milyon TL'lik spor yatırımı gerçekleştirdiklerini, bu çalışmaların önümüzdeki dönemlerde de sürdürüleceğini kaydetti.

FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS