Ordu'da Boztepe teleferiğinde bakım yapılacak

Ordu'da Boztepe teleferiğinde bakım yapılacak

ORDU'nun Altınordu ilçesinde 530 rakımlı Boztepe'ye ulaşımı sağlayan, teleferik hattında bakım çalışması yapılacağı belirtildi.

Nedim KOVAN/ORDU, (DHA) - ORDU'nun Altınordu ilçesinde 530 rakımlı Boztepe'ye ulaşımı sağlayan, teleferik hattında bakım çalışması yapılacağı belirtildi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yazılı açıklamada, Boztepe'ye ulaşımı sağlayan teleferik hattının bin 500 işletim saati bakımına alınacağı vurgulandı. Bakım çalışmasının hafta içi saat 08:00-13:00 arasında yapılacağı, çalışmaların 2 Nisan ile 2 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirileceği de belirtilerek, "Boztepe ile Altınordu ilçe merkezi arasında ulaşımı sağlayan teleferiğin 7 standart bakımı içerisinde en ağır bakımlarından biri olan, bin 500  işletim saati bakımı,  daha önce planlandığı şekilde yapılacak. Teleferik, cumartesi ve pazar tam gün, hafta içi ise saat 13.00’ten sonra vatandaşlara hizmet verecek.   Hafta sonu yoğunluğu göz önünde bulundurularak planlanan bakım çalışmalarının tamamlanmasının ardından teleferik, daha güvenli bir şekilde halkın kullanımına sunulacak" ifadelerine yer verildi.

FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS