Başkan Kara'ya Atatürk'ün özel tablosu hediye edildi

Başkan Kara'ya Atatürk'ün özel tablosu hediye edildi

OSMANİYE Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Cuma Aksu ve öğretmenleri, Belediye Başkanı Kadir Kara'yı makamında ziyaret ederek, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün özel hazırlanmış tablosu hediye etti.

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Cuma Aksu ve öğretmenleri, Belediye Başkanı Kadir Kara'yı makamında ziyaret ederek, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün özel hazırlanmış tablosu hediye etti.

Ziyarete Osmaniye Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Cuma Aksu’nun yanı sıra Müdür Yardımcısı Hülya Bölücü, Resim Öğretmeni Hülya Özher Demir, Müzik Öğretmeni Özlem Dulkadir Türköz’de katıldı. Okul Müdürü Cuma Aksu, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bu özel tablosu tüm öğrenci ve öğretmenlerimizin sizlere bir hediyesidir. Bizler her zaman kendisiyle, milletiyle, inancıyla ve devletiyle barışık sanatçılar yetiştirmek gayreti içerisindeyiz. Güzel Sanatlar ailesi olarak Osmaniye’nin kültür ve sanat hayatına katkılarınızdan dolayı size teşekkür ediyor gönül dolusu saygılarımızı sunuyoruz. Her zaman sizi yanımızda gördük" dedi.


Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerine ve öğretmenlerine çalışmalarından dolayı başarılar dileyen Belediye Başkanı Kadir Kara ise "Bana verilebilecek en güzel hediyeyi verdiniz. Güzel Sanatlar Lisesi’nin Ata’mızın bu kadar özel ve estetik bir şekilde hazırlanmış olan tablosunu almaktan dolayı büyük onur duyuyorum. Tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Her zaman yanınızda ve yakınınızdayız" diye konuştu.


 


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS