Belediyeden öğrencilere spor malzemesi desteği

Belediyeden öğrencilere spor malzemesi desteği

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA - OSMANİYE Belediyesi tarafından başlatılan 'Atık Pil Toplama Kampanyası' kapsamında okullar ziyaret edilerek 'atık pil kutuları' yerleştirilirken, öğrencilere ise spor malzemesi desteğinde bulunuldu.

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA - OSMANİYE Belediyesi tarafından başlatılan 'Atık Pil Toplama Kampanyası' kapsamında okullar ziyaret edilerek 'atık pil kutuları' yerleştirilirken, öğrencilere ise spor malzemesi desteğinde bulunuldu. Belediye Çevre Koruma Müdürlüğü tarafından atık pil toplama kampanyası kapsamında düzenlenen etkinlikle öğrencileri spora teşvik ve çevreye duyarlı nesiller yetişmesine katkı sağlamak amacıyla il merkezindeki okullara 1000 adet futbol, voleybol ve basketbol topu hediye edildi. 

Belediye Başkanı Kadir Kara, öğrencilerin, sadece spor yaparak zaman geçirmeyeceklerini, yeteneklerini geliştirerek ileriye dönük hazırlanmış olacaklarını söyledi. Öğrencilere, atık pil toplama kampanyasına katkı sağlayıp atık pilleri okullardaki pil kutularına atarak birer çevre dostu olmalarını isteyen Başkan Kara, "Şehrin belediye başkanı olarak, hizmet manasında bu şehirde yaşayan her şeyden ve herkesten sorumlu bir insan olarak bize düşen görev sizlere hizmet edebilmektir. Bu hizmetimizi de sizlerin gelişmesine katkı sağlayarak yapmaya çalışacağız. Umut ediyorum ki önümüzdeki yıllarda siz kıymetli gençler, spor alanlarında, diğer alanlarda ve çevreye duyarlı birer birey olarak daha çok kendinizi geliştireceksiniz. Bizler belediye olarak sizlere daha çok destek vereceğiz. Siz başarılı olursanız, siz faaliyetlerinizde gayretli olursanız ve gerçekten kabiliyetlerinizi yeterince ortaya koyabilirseniz inanın ki başaramayacağınız şey olmayacaktır" dedi. Kadir Kara, sözlerinin sonunda Belediye Başkanı olarak daima öğrencilerin yanında olacağını belirtti.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS