Bocce sporcusu ihtiyar delikanlılardan derece

Bocce sporcusu ihtiyar delikanlılardan derece

OSMANİYE Özden Huzurevi Bocce Takımı sporcuları, Hatay Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nün düzenlemiş olduğu Akdeniz Bölgesi Yetişkin Gençler Bocce Turnuvasında Bölge 2'ncisi oldular.

OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE Özden Huzurevi Bocce Takımı sporcuları, Hatay Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nün düzenlemiş olduğu Akdeniz Bölgesi Yetişkin Gençler Bocce Turnuvasında Bölge 2'ncisi oldular. Özden Huzurevi Bocce Takımı sporcuları, İl Müdürümüz Hamit Coşkun'u makamında ziyaret etti.

11'inci Kalkınma Planı ve Bakanlığın Strateji Planında yer alan aktif yaşlanma politikası kapsamında Hatay Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü koordinesinde; Hatay, Adana, Seyhan, Gaziantep, Kahramanmaraş, Mersin, Erdemli ve Osmaniye Özden Huzurevi'nin katılımlarıyla düzenlenen "Akdeniz Bölgesi Yetişkin Gençler Bocce Turnuvası" sona erdi. Müsabakalarda Bölge 2'ncisi olan Osmaniye Özden Huzurevi Bocce Takımı, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hamit Coşkun’u makamında ziyaret etti. Ziyaret, İl Müdürümüz Hamit Coşkun ve Osmaniye Özden Huzurevi Bocce Takımı hatıra fotoğrafı ile son buldu.FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS