Devlet Bahçeli 14 Ocak'ta Osmaniye'de

Devlet Bahçeli 14 Ocak'ta Osmaniye'de

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 14 Ocak günü bir dizi açılış ve temel atma törenlerine katılmak üzere memleketi Osmaniye'de olacak.

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) - MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 14 Ocak günü bir dizi açılış ve temel atma törenlerine katılmak üzere memleketi Osmaniye'de olacak.

Bahçeli, saat 16.00'da Adnan Menderes Mahallesi Musa Şahin Bulvarı üzerinde,  2016'da temeli atılan ve yaklaşık 19 ayda yapımı tamamlanan Masal Park'ın açılışını, ardından ise Devlet Bahçeli Meydanı Çevre Düzenlemesi ve Alt Geçit Projesinin temelini atacak.

Belediye Başkanı Kadir Kara, açılış ve temel atma törenlerine tüm Osmaniyelileri davet ederek, "Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyefendinin de açılışını yapacağı masal park yaklaşık 70 milyon liraya mal oldu. 35 dönüm arazi üzerine kurulu bu proje, Osmaniyelilerin sosyal yaşantısına büyük katkı sağlayacağı gibi, aynı zamanda kentimizi bölgesel yasam merkezi yapacak.Tüm vatandaşlarımızı 14 Ocak'taki açılış ve temel atma törenlerine bekliyoruz" dedi.


FOTOGRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS