Evde bakım hizmeti alan ailelere eğitim

Evde bakım hizmeti alan ailelere eğitim

  OSMANİYE Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından 'Aile Eğitim Programı' kapsamında Evde Bakım Hizmetinden yararlanan ailelere eğitim verildi.

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) -  OSMANİYE Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından 'Aile Eğitim Programı' kapsamında Evde Bakım Hizmetinden yararlanan ailelere eğitim verildi. Valilik Ahmet Cevdet Paşa Salonundaki toplantıda, katılımcılara "EEBH Yönetmeliği, Hijyen ve Engelli İle İletişim" konuları anlatıldı.

Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından, toplumda sağlıklı ailelerin çoğalmasına katkıda bulunmak amacıyla geliştirilen 'Aile Eğitim Programı' çerçevesinde, Osmaniye Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlene programa konuşmacı olarak, Sosyal Hizmet Merkezi Eğitim ve Danışmanlık Birimi Personelleri Öğretmen Ayça Uçar Demir, Sosyolog Kübra Selli ve Psikolojik Danışman Zeliha katıldı. Eğitim programına İl Müdürü Hamit Coşkun, Kuruluş Müdürü Fatih Hürata ve birçok vatandaş katıldı. Program, vatandaşlar ile Eğitim Birimi Personelleri arasında karşılıklı soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS