Hayal ettikleri oyuncakları yapacaklar

Hayal ettikleri oyuncakları yapacaklar

OSMANİYE Belediyesi 3'üncü Geleneksel Çocuk Oyunları ve Oyuncakları Festivali kapsamında, "Hayallerimizdeki Oyuncağı Biz Yapıyoruz" isimli oyuncak yapma yarışması düzenlenecek.

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE Belediyesi 3'üncü Geleneksel Çocuk Oyunları ve Oyuncakları Festivali kapsamında, "Hayallerimizdeki Oyuncağı Biz Yapıyoruz" isimli oyuncak yapma yarışması düzenlenecek.


İl genelindeki okul öncesi, ilk, orta, lise ve dengi okullarındaki öğrenciler arasında düzenlenen yarışmada 3-12 yaş arasına hitap edecek oyuncaklar tasarlanacak. Öğrenciler oyuncaklarını tasarlarken veli ve öğretmenlerinden destek alabilecek. Katılımcılar Osmaniye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne en geç 13 Nisan Cuma gününe kadar müracaat edebilecek. Oyuncaklar yapılırken akla gelecek tüm materyaller kullanılabilecek. Katılımcılar yarışma hakkında detaylı bilgiye osmaniye-bld.gov.tr adresinden ulaşabilecek. Yarışmada dereceye giren öğrencilere 100 ile 500 TL arasında kırtasiye hediye çeki verilecek. İlk 10'a giren yarışmacıların tamamına ise bir günlük sınırsız Masal Park kullanım bilekliği hediye edilecek.FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS