Kasap bulduğu cüzdanı sahibine teslim etti

Kasap bulduğu cüzdanı sahibine teslim etti

OSMANİYE’nin Kadirli ilçesinde Serdar İçdemir, yolda yürürken içinde 635 TL para ve kimlikler olan cüzdan buldu.

Efendi ERKAYIRAN/KADİRLİ,(Osmaniye),(DHA)- OSMANİYE’nin Kadirli ilçesinde Serdar İçdemir, yolda yürürken içinde 635 TL para ve kimlikler olan cüzdan buldu. İçdemir, içindeki kimliklerden ulaştığı Muzaffer Çatılı'ya cüzdanını ve parasını teslim etti.

İlçede kasaplık yapan Serdar İçdemir, Şehit Kansu Küçükateş Mahallesi'nde yolda yürürken cüzdan buldu. Cüzdandan 635 TL para ve

Muzaffer Çatılı'ya ait kimlikler çıktı. İçdemir, cüzdanın sahibine ulaşarak iş yerine davet etti. İçindeki para ve kimliklerle birlikte cüzdanı sahibine teslim eden İçdemir, "Yaklaşık 1 ay önce yolda bulduğum cüzdanı sahibine teslim etmenin mutluluğunu yaşıyorum. İnsani görevimi yaptım. Benim yerimde kim olursa aynısı yapar diye düşünüyorum. Evime huzur içinde ve gönül rahatlığıyla gideceğim. Mutluyum, gururluyum" dedi. Çatılı’da geçimini esnaflık yaparak sağladığını anlatarak, "Kasap arkadaşımızdan Allah razı olsun 1 ay sonra bize ulaşarak cüzdanımızı teslim etti. Çok mutlu olduk. Kendisine çok teşekkür ediyorum" dedi.


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS