Kaymakam Kaya başarılı eğitimcileri ödüllendirdi

Kaymakam Kaya başarılı eğitimcileri ödüllendirdi

OSMANİYE'nin Toprakkale İlçe Kaymakam Vekili Mehmet Kaya, başarılı okul müdürü ve öğretmenleri "Başarı Belgesi" ile ödüllendirdi.

TOPRAKKALE (Osmaniye), (DHA) - OSMANİYE'nin Toprakkale İlçe Kaymakam Vekili Mehmet Kaya, başarılı okul müdürü ve öğretmenleri "Başarı Belgesi" ile ödüllendirdi.

Kaymakam Kaya tarafından, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli Şube Müdürleri Burak Kısaoğlu ve Kazım Sağıroğlu'na, Toprakkale Halk Eğitim Merkezi Binası, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Toprakkale Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün taşınarak donatım ve teşrifatının giderilerek hizmete sunulması, stratejik plan hedefleri doğrultusunda hizmetlerin sürdürülmesi çalışmalarından dolayı Devlet Memurları Kanunun 122'nci Maddesine istinaden "Başarı Belgesi" taltif edildi. Mehmet Kaya, Atatürk Kültür Dil Tarih Yüksek Kurumu, Türk Dil Kurumu ve Milli Eğitim Bakanlığı iş birliği ile düzenlenen "Dilimiz Kemiğimizdir" konulu Türkçeyi Doğru ve Güzel Kullanma makale ve deneme yarışmasında il birinciliğini kazanan Dağıstan Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Ferdi Öztürk, İl İkincilisi Atatürk Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Ali Akbal'a İli temsil etmelerinden dolayı "Başarı Belgesi" ile ödüllendirdi. Kaymakam Vekili Kaya; başarı belgesi ile ödüllendirdiği eğitimcileri hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi.FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS