Liseler arası futbol turnuvası sona erdi

Liseler arası futbol turnuvası sona erdi

TÜRKİYE Gençlik Vakfı (TÜGVA) Osmaniye İl Temsilciliği Lise ve Spor Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen 'Liseler Arası Futbol Turnuvası' sona erdi.

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) - TÜRKİYE Gençlik Vakfı (TÜGVA) Osmaniye İl Temsilciliği Lise ve Spor Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen 'Liseler Arası Futbol Turnuvası' sona erdi.

Final karşılaşması İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Necip Fazıl İmam Hatip Lisesi arasında oynandı. Kıyasıya mücadeleyle oynanan karşılaşmanın normal süresi 5-5 sona ererken, İbn-i Sina MTAL Lisesi penaltılarda 5-3 kazanarak kupanın sahibi oldu. Osmaniye merkez, Kadirli ve Bahçe ilçelerinden de katılımla toplam 24 lise takımının yer aldığı turnuvada, üçüncülük ödülünü Cebelibereket Anadolu Lisesi, Centilmenlik ödülünü ise Merkez İHL kazandı.

Bahçe Kaymakamı ve Vali Yardımcısı Müfit Gültekin, Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Altun, Sağlık-Sen il Başkanı Muhittin Çenet ve TÜGVA Osmaniye Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Av. Mehmet Gürbüz de karşılaşmayı takip etti.FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS