osmaniye haberleri

Lösemili çocuklar ve ailelerine iftar

Lösemili çocuklar ve ailelerine iftar

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE Belediye Başkanı Kadir Kara, Lösemili çocuklar ve aileleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi.
Lösemili Çocuklar Vakfı işbirliğinde düzenlenen iftar yemeğinde Başkan Kadir Kara çocuklarla yakından ilgilenerek ramazan ayını tebrik etti. Kadir Kara, "Lösemi hastası olan değerli çocuklarımız ve siz değerli ailelerinin bulunduğu bu ortamda sizlerle birlikte olmak gurur verici ve Ramazanı sizlerle birlikte karşılamanın hazzı, mutluluğu ve insan vicdanındaki yeri bir başkadır. Bu huzuru, gururu ve bu mutluluğu bize yaşatan kıymetli çocuklarımıza, siz değerli ailelerimize ve bu programda emeği geçen mesai arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum"dedi.
LÖSEV Akdeniz Bölge Sorumlusu Merve Can ise Osmaniye Belediyesi’nin destekleriyle bir araya gelindiğini belirterek, "Sizlerin huzurunda Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz. 20’inci yılımıza hızlı aktivitelerle başladık ve ilk iftarımızı Osmaniye’de gerçekleştirmiş olduk. Katılımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, lösemi hastası olan çocuklara hediye çekiye verdi. İftar yemeğine Belediye Başkanı Kadir Kara ile birlikte Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, LÖSEV Akdeniz Bölge Sorumlusu Merve Can ile Adana Koordinatörü Ezgi Esen Karadağ, LÖSEV Osmaniye İl Temsilcisi Gülçin Apak ve çok sayıda davetli katıldı.

Yasal Bilgilendirme
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS