OGC Başkanı Avcı, TGC Basın Vakfı Genel Sekreteri oldu

OGC Başkanı Avcı, TGC Basın Vakfı Genel Sekreteri oldu

TÜRKİYE Gazeteciler Cemiyetleri (TGC) Basın Vakfı yönetim kurulu, görev bölümü yaptı.

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) - TÜRKİYE Gazeteciler Cemiyetleri (TGC) Basın Vakfı yönetim kurulu, görev bölümü yaptı. Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti (OGC) Başkanı İsrafil Avcı, Genel Sekreterliğe getirildi.


Geçtiğimiz ay Afyonkarahisar’da olağan genel kurulu yapılan Türkiye Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı’nın ilk yönetim kurulu toplantısı da Bursa da yapıldı. Yapılan toplantıda, daha öncede Genel Başkanlık yapan Yılmaz Karaca, yönetim kurulu üyelerinin oyları ile yeniden Genel Başkanlığa seçildi.  Türkiye Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı’nın yönetim kurulunun görev bölümü ise şu şekilde oluştu: Yılmaz Karaca Genel Başkanlığa seçilirken, İbrahim Erdoğan Genel Başkan Vekilliğine, Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsrafil Avcı Genel Sekreterliğe, Mersin Gazeteciler Cemiyetini temsilen Mehmet Işık Mali Sekreterliğe, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ile İzmir Gazeteciler Cemiyetini temsilen Kenan Çimen başkan yardımcılıklarına seçildi.

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Aslan, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Eki ve Kayseri Gazeteciler Cemiyetini temsilen Veli Altınkaya ile Tokat Gazeteciler Cemiyetini temsilen Kemal Özdilek yönetim kurulu üyeleri olarak görevlendirildiler.

TGC Basın Vakfı Genel sekreteri olan OGC Başkanı İsrafil Avcı, "Benim bu göreve getirilmem Osmaniye’nin adını duyurmak adına önemlidir" dedi.FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS