OKÜSEM kurslarını başarıyla tamamlayanlara sertifika

OKÜSEM kurslarını başarıyla tamamlayanlara sertifika

OSMANİYE Korkut Ata Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (OKÜSEM) tarafından açılan, 'Temel Seviye İngilizce' kursu ile 'Arapça' kursunu başarıyla tamamlayanlar için sertifika töreni düzenlendi.

OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE Korkut Ata Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (OKÜSEM) tarafından açılan, 'Temel Seviye İngilizce' kursu ile 'Arapça' kursunu başarıyla tamamlayanlar için sertifika töreni düzenlendi.

Rektörlük salonundaki programda konuşan OKÜSEM Müdürü Öğretim Üyesi Dr. Adnan Bozdoğan, "Sertifikalar kursiyerlerin günlük ve iş hayatlarında değer katacak. OKÜSEM olarak eğitimde kaliteden ödün vermeden Üniversitemizin bilgili ve deneyimli Öğretim Elemanlarıyla önümüzdeki aylarda yeni kurslar açacağız" dedi.

Ardından, Temel Seviye İngilizce kursunu başarıyla tamamlayan 19 kursiyere ve Arapça Kursunu başarıyla tamamlayan 15 kursiyere sertifikaları başta OKÜ Rektörü Prof. Dr. Murat Türk olmak üzere OKÜSEM Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Adnan Bozdoğan, Yabancı Diller Yüksekokul Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Serpil Uçar, Bahçe Meslek Yüksekokul Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Bülent Yanıktepe, OKÜSEM Müdür Yardımcıları Dr. Öğretim Üyesi Kurban Yaşar, Öğretim Görevlisi Osman Kara ve Genel Sekreter Yardımcısı Necati Gök tarafından verildi. Daha sonra ise Rektör Türk, kurs eğitmenleri Öğretim Görevlisi Emrah Şavran ve Okutman Irina Ünlü’ye Teşekkür Belgesi takdim etti. Sertifika Töreni Rektörlük Fuaye alanında düzenlenen kokteyl ile sona erdi.FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS