Osmaniye’de basketbol grup müsabakaları başladı

Osmaniye’de basketbol grup müsabakaları başladı

GENÇLİK ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ortaklaşa düzenlenen, Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün ev sahipliği yaptığı Okul Sporları Genç A Kategorisi Kızlar ve Erkekler Basketbol Grup Müsabakaları başladı.

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) - GENÇLİK ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ortaklaşa düzenlenen, Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün ev sahipliği yaptığı Okul Sporları Genç A Kategorisi Kızlar ve Erkekler Basketbol Grup Müsabakaları başladı.

Merkez Spor Salonu'nda, 11 ilden 168 sporcunun katılımı gerçekleşen müsabakalara Adana, Gaziantep, Hatay, Kilis, Mersin, Konya, Karaman Ankara ve İstanbul'dan gelen takımlar katıldı. Erkeklerde Hatay Özel Defne Mesleki ve Teknik Sağlık Anadolu Lisesi ile Konya Meram Özel Sınav Anadolu Lisesi takımları arasındaki ilk maç ile başlayan müsabakalar, Tosyalı Spor Salonu ve Merkez Spor Salonunda diğer takımların mücadelesiyle devam edecek.

Erkeklerde 3 gruptaki 11 takım, kızlarda ise yine 3 grup 10 takımın katıldığı müsabakalar 10 Mart günü yapılacak final maçlarıyla sona erecek. Turnuvada dereceye giren takımlar yarı finale katılma hakkına sahip olacak.FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS