OTSO Yönetiminden Vali Coşkun ve Emniyet Müdürüne ziyaret

OTSO Yönetiminden Vali Coşkun ve Emniyet Müdürüne ziyaret

OSMANİYE Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat Aksoy ve üyeleri, Vali Ömer Faruk Coşkun ve Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman'ı ziyaret ettiler.

OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat Aksoy ve üyeleri, Vali Ömer Faruk Coşkun ve Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman'ı ziyaret ettiler.  

12 Mayıs'ta yapılan oda organları seçimi neticesinde  yeni görevlerini alan OTSO Yönetim Kurulu  üyeleri, nezaket ziyaretlerine başladı. Başkan Aksoy'a, Meclis Başkanı Mustafa Demir, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Ersoy, Muhasip Üye Aptullah Güreli ve Yönetim Kurulu üyeleri Oğuzhan Erkmen, Mustafa Coşkun, Süleyman Yıldırım, Fatih Mehmet Daşçı ve Oda Genel Sekreteri Abdurrahman Türkoğlu eşlik etti.

Ziyaretlerde OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat Aksoy  yeni yönetim kurulu üyelerini  tanıtarak  görev dağılımları hakkında Vali Ömer Faruk Coşkun ve Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman'a bilgi verdi. Vali Coşkun ve Emniyet Müdürü Göduman ise yeni yönetime çalışmalarında başarılar dileyerek, görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulundular.FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS