Şampiyon tenisçiler ödüllendirildi

Şampiyon tenisçiler ödüllendirildi

OSMANİYE Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde Osmaniye Tenis İl Temsilciliği tarafından düzenlenen "Dünya Tenis Günü" turnuvası sona erdi.

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde Osmaniye Tenis İl Temsilciliği tarafından düzenlenen "Dünya Tenis Günü" turnuvası sona erdi.


Yarışmalarda, şampiyon olan tenisçiler düzenlenen törenle ödüllendirildi. Merkez Tenis Kortunda yapılan ve iki gün süren tenis turnuvasına, Osmaniye İl ve İlçelerinden 12 yaş grubu erkek ve kız kategorisinde 29 sporcu katıldı. Öğrencilerin kıyasıya yarıştığı turnuvada birbirinden hünerli öğrenciler finale kalabilmek için ter döktü. Turnuva sonucunda kızlarda birinci Reyhan Mahran ve ikinci Irmak Baytekin olurken Erkeklerde ise Alp Osman Aka birinci ve Kemal Yılmaz İkinci oldu. Öğrencilere kupa ve madalyaları Maili İşler ve Şube Müdürü Hanifi Kaplan ve Tenis İl temsilcisi Oktay Deniz tarafından verildi. İl Temsilcisi Oktay Deniz, Adana ve Hatay'dan da sporcuların turnuvaya katıldıklarını ve seyir zevki yüksek maçların olduğunu belirterek, amaçlarının altyapı çalışmalarına ağırlık verip, Osmaniye ilinde tenis sporunun yaygınlaştırılması ve geleceğin basarili tenisçilerinin yetişmesi olduğunu söyledi.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS