TÜMSİAD'tan önceki yönetime plaket

TÜMSİAD'tan önceki yönetime plaket

TÜM Sanayici ve İş adamları Derneği (TÜMSİAD) Osmaniye Şubesi, gecen dönem yönetimde yer alan üyelerine plaket takdim etti.

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) - TÜM Sanayici ve İş adamları Derneği (TÜMSİAD) Osmaniye Şubesi, gecen dönem yönetimde yer alan üyelerine plaket takdim etti. Bir restoranda gerçekleşen törende konuşan TÜMAİSAD Şube Başkan Yardımcısı Halit Ata, "Biz büyük bir hizmet halkasının fertleriyiz. 1400 yıllık kadim bir tasavvuf geleneğinin öğretisini, hayatına şiar edinmiş neferleriz. Bu çatı altında asıl olan, millete ve ümmete hizmet etmektir. Mamafih durmaksızın işleyen bu herbir çarkın konumları değil, bizatihi varlıkları değerlidir. Geçen dönem yönetimde hizmetlerini esirgemeyen bazı arkadaşlarımız, bu yeni dönemde daha taze kanlara bayrağı büyük bir onurla devretmektedirler. Bu bir bayrak yarışıdır. Asıl olan menzile ulaşma yolundaki yarıştır. Hepimiz bu hizmetlere omuz vermeyi en büyük paye addediyoruz. Makam, mevki vesaire hepsi hizmet yolunda sadece bir araçtan ibarettir. Hepinizin bu anlayışta olduğuna tüm kalbimle inanıyor ve hatta biliyorum. Tüm emeği geçen arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirken yeni görev alan arkadaşlara da gönülden başarılar diliyorum" dedi.

TÜMSİAD Osmaniye Şube Başkanı Murat Özkardeş ise yaptığı konuşmada, iş adamlarına katkı ve katılımlarından dolayı teşekkür ederek, hizmetlerinin devamını temenni etti.

Konuşmaların ardından, bir önceki dönem yönetimde olup, bu yıl yönetimde bulunmayan, Yücel Abidinoğlu, Hakan Baykal, Kadir Erzurumlu, İsmail Kaplan, Adem Aydın, Necati Karşıt ve Nazım İlter’e kattı ve katılımlarından dolayı plaket takdim edildi.


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS