Vali Coşkun, Düziçi'nde muhtarlarla buluştu

Vali Coşkun, Düziçi'nde muhtarlarla buluştu

OSMANİYE Valisi Ömer Faruk Coşkun, Düziçi ilçesinde köy ve mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

DÜZİÇİ (Osmaniye), (DHA) - OSMANİYE Valisi Ömer Faruk Coşkun, Düziçi ilçesinde köy ve mahalle muhtarları ile bir araya geldi.


Düziçi Karacaoğlan Kültür Merkezi Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıda konuşan Kaymakam Mustafa Koç, "Yurtiçinde ve yurtdışında, özellikle Afrin’de terör örgütleri ile devletimizin bekası için kahramanca mücadele eden silahlı kuvvetlerimizin, güvenlik güçlerimizin muzaffer olmasını Yüce Rabbimizden niyaz ediyoruz. Tüm bu mücadelede şehit olan güvenlik güçlerimize Allah’tan rahmet, şerefli gazilerimize acil şifalar diliyorum" dedi. Kaymakam Mustafa Koç, sözlerinin devamında Düziçi ilçesinin yol ve su durumu ile kamu yatırımları hakkında bilgi verdi.

Daha sonra konuşan Vali Ömer Faruk Coşkun ise düzenlenen toplantının Düziçi ilçesindeki kamu hizmetlerinin koordinasyonuna yönelik yapıldığını ifade ederek, "Toplantımızda, özellikle kırsal alanda yapılan yatırımların koordinesini gerçekleştirmek amacıyla muhtarlarımızın sorun ve taleplerini alacağız, bunlara çözüm getirmeye çalışacağız. Toplantımızın ilçemiz adına hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi. Vali Coşkun sözlerini, "Zeytin Dalı Harekâtında, terörle mücadele eden Silahlı Kuvvetlerimizin mansur ve muzaffer olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum." diyerek bitirdi.

Açılış konuşmalarının ardından, köy ve mahalle muhtarları talep ve sorunlarını dile getirdiler. Muhtarlar, sorun ve taleplerini iletme fırsatı buldukları toplantının düzenlenmesinden dolayı Vali Ömer Faruk Coşkun ve Düziçi Kaymakamı Mustafa Koç’a teşekkür ettiler. Vali Ömer Faruk Coşkun toplantının ardından Düziçi esnafını ziyaret ederek, bir süre sohbet etti. Kendilerine ‘hayırlı ve bol kazançlar’ dileyen Vali Coşkun’a esnaflar da ziyareti için teşekkür ettiler.FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS