Vali Coşkun’dan huzurevi ziyareti

Vali Coşkun’dan huzurevi ziyareti

OSMANİYE Valisi Ömer Faruk Coşkun, Yaşlılar Haftası dolayısıyla Özden Huzurevi sakinlerini ziyaret etti.

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE Valisi Ömer Faruk Coşkun, Yaşlılar Haftası dolayısıyla Özden Huzurevi sakinlerini ziyaret etti.

Büyüklerle ayrı ayrı ilgilenen Vali Coşkun, her birinin hatırını sorarak, sağlık ve sıhhat temenni etti. Vali Coşkun’un ziyaretinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı. Huzurevi sakinleri ile bir süre sohbet eden Vali Coşkun, “Yaşlılar Haftası dolayısıyla Huzurevimizde yaşayan büyüklerimizi bir kez daha ziyaret etmek ve hatırlarını sormak istedik. Bu vesile ile bütün değerli büyüklerimizin Yaşlılar Haftası'nı kutluyor, sağlıklı uzun ömürler diliyorum" dedi.

Programda Özden Huzurevi Bocce Takımı ile Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi Bocce Takımı bir karşılaşma yaptı. Huzurevi sakinleri ile birlikte müsabakayı izleyen Vali Coşkun, daha sonra 18-24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle il genelinde 32 kurum ve kuruluşun katılımıyla düzenlenen Bocce Turnuvasında dereceye girenlere kupa ve madalyalarını verdi. Turnuvada birinci olan Özden Huzurevi Takımı, ikinci olan Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi Takımı, üçüncü olan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Takımı ve dördüncü olan İl Müftülüğü Takımına kupa ve madalyalarını veren Vali Coşkun takım oyuncularını ve turnuvanın organizatörü antrenör Davut Oğuzhan’ı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Özden Huzurevi sakinleri Vali Ömer Faruk Coşkun’a ziyareti nedeniyle teşekkür ettiler.FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS