Rize'de annelere 4 bin begonya çiçeği dağıtıldı

Rize'de annelere 4 bin begonya çiçeği dağıtıldı

RİZE Belediye Başkanı  Reşat Kasap, annelere özel hazırlanan 4 bin adet begonta çiçeği dağıttı.

Bayram Ali SARI/RİZE (DHA) - RİZE Belediye Başkanı  Reşat Kasap, annelere özel hazırlanan 4 bin adet begonta çiçeği dağıttı.


Rize Belediyesi tarafından düzenlenen anneler gününe özel çiçek takdimi organizasyonu renkli görüntülere sahne oldu. Tuzcuoğlu Memişağa Parkında yapılan organizasyonda Belediye Başkanı Reşat Kasap, begonya  türü dört bin adet canlı çiçeği eşi Menduha Kasap ile birlikte  anne ve anne adaylarına dağıttı. Eşlerine çiçek götürmek için alana gelen erkeklerde etkinliğe renk kattı.


Belediye Başkanı Reşat Kasap programda yaptığı konuşmada “ Annelerimizi her gün hatırlamalı kıymetlerini bilmeliyiz. Annelerimizi sadece bir güne sığdıramayız. Onlar sadece çocukları yetiştirmiyor, aynı zamanda toplumu yetiştiren insanlardır. İlk eğitimi almış olduğumuz ve üzerimizde büyük emeği olan annelerimizi her daim hatırlamak gerekir. Bu gün burada annelerimize 4 bin adet canlı çiçek takdim ediyoruz ve onlarla birlikte bu güzel günü paylaşıyoruz. Bu organizasyonda emeği geçen ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyor, tüm annelerimizin gününü kutluyorum” dedi.


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS