19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti, EXE MEDYA'da

19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti, EXE MEDYA'da

SAMSUN 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi, EXE Medya'yi ziyaret etti.

SAMSUN,(DHA) - SAMSUN 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi, EXE Medya'yi ziyaret etti. Cemiyet Başkanı Çakır, "Güçlü Samsun medyasının oluşmasında kuşkusuz EXE Medya, çok önemli katkılar sağlamaktadır" dedi.


Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti'nin yeni yönetim kurulu üyelerinin ziyaretleri sürüyor. Cemiyet üyeleri son olarak Samsun Gazetesi, samsungazetesi.com ve Samsun Canlı Haber TV'yi bünyesinde barındıran EXE Medya Grubu'nu ziyaret etti. Cemiyet Başkanı Yusuf Ziya Çakır, beraberinde yönetim kurulu üyeleri Muammer Dilber, Gülsüm Atik, Yaşar Aslan, Harun Üstün, Murat Sandıkçı, EXE Medya Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bozkurt ile bir araya geldi. Ziyarette Cemiyet'in yeni yapılanması ve Samsun'da medyanın durumu masaya yatırıldı.

EXE Medya Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bozkurt, "Cemiyetimizin yeni yönetimi kurulunu kutluyor, tüm meslektaşlarımız icin hayırlı olmasını diliyorum. Samsun'da güçlü bir Gazeteciler Cemiyeti, hepimiz için, mesleğimizin geleceği için büyük önem arz etmektedir. Sizlerin bu amaç doğrultusunda önemli çalışmalar yapacağınıza inancım tamdır. Bu yöndeki tüm çalışmalarınıza her türlü desteği vermeyi bir görev biliyoruz" dedi.

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya Çakır ise, yeni yönetim kurulu olarak ziyaretleri sürdürdüklerini belirtti ve, "Samsun'da basın kuruluşları arasında birlik ve beraberliği oluşturmayı, dayanışmayı geliştirmeyi hedefliyoruz. Güçlü bir cemiyet, meslektaşlarımız arasındaki birlik ve beraberlikle mümkündür. bu bilinçe hareket ediyoruz" diye konuştu.

EXE Medya'nin bünyesinde barındırdığı yayın kuruluşlarıyla sadece Samsun'da değil tüm bölgede güçlü ve etkin bir medya grubu haline dönüştüğünü de söyleyen Yusuf Ziya Çakır, "Samsun Gazetesi, gerek yazılı gerek sosyal medyada etkinliğini her geçen gün artırıyor. Samsun Canlı Haber TV de özellikle canlı yayınlarıyla internet televizyonculuğunda çok önemli hamleler gerçekleştirdi. Güçlü Samsun medyasının oluşmasında kuşkusuz EXE Medya, çok önemli katkılar sağlamaktadır" dedi.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS