AK Parti İlkadım İlçe teşkilatı iftarda buluştu

AK Parti İlkadım İlçe teşkilatı iftarda buluştu

SAMSUN'da bulunan Derebahçe Sosyal Tesislerinde, AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığınca sandık asil ve müşahit üyeleri bilgilendirme ve iftar buluşması gerçekleşti.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN'da bulunan Derebahçe Sosyal Tesislerinde, AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığınca sandık asil ve müşahit üyeleri bilgilendirme ve iftar buluşması gerçekleşti.

AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığınca düzenlenen sandık asil ve müşahit üyelerini bilgilendirme ve iftar programına İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Milletvekili Adayı Bekir Keleş, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay,  Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel, Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Gurup Başkan Vekili Nihat Soğuk, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti ilçe teşkilat üyeleri katıldı.
Programda konuşma yapan Başkan Tok, "Derebahçe Sosyal Tesislerimizde AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığımızca düzenlenen sandık asil ve müşahit üyelerimizin bilgilendirme toplantısı ve iftar buluşmasında AK Parti ailemizle aynı sofraya olmaktan ve kardeşlerimizle birlikte oruçlarımızı açmaktan mutluluk duydum. Bu güzel buluşmaya ev sahipliği yaptığımızdan dolayı da ayrı bir mutluluk içindeyim. Çok verimli ve bereketli bir toplantı oldu. Büyük ailemizin tüm ferleri burada aldığı eğitimi sahada  itinalı bir şekilde gerçekleştirecek buna gönülden inanıyorum" dedi.
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Bekir Keleş ise yaptığı konuşmada "AK Parti İl Başkanlığımızın hazırlamış olduğu programlar doğrultusunda ilçe ilçe dolaşıyoruz. Vatandaşlarımız ile sohbet ediyor ve taleplerini alıyoruz. Bizler de onlara 24 Haziran seçimlerin önemini anlatıyoruz. Bu seçimde Cumhurbaşkanımızı Başkan seçeceğiz ve onunla birlikte Mecliste de çoğunluğu sağlayarak güçlü hükümet güçlü meclis güçlü Türkiye oluşturacağız inşallah" diye konuştu.
Programda konuşma yapan AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, "Büyük AK Parti ailesi sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Bir aydır sahalardayız ve seçime 15 gün kaldı. Çok büyük bir avantajla sahalarda seçim çalışması yapıyoruz. Kendimizi anlatmakta hiç zorlanmıyoruz. Çünkü Cumhurbaşkanını çok seven bir halk ve bu ülkeyi ivme ivme ören bir AK Parti var. Böyle güzel ve güçlü bir partinin mensubu olmaktan mutlulukduyuyorum. Bu yüzden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkürlerimi iletiyorum" şeklinde konuştu.
FOTOĞRAFLI

ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS