AK Partili aday adayı Özkan: ‘Şehrimize borcum var’

AK Partili aday adayı Özkan: ‘Şehrimize borcum var’

Gökhan İÇKİLLİ/SAMSUN, (DHA) – SAMSUN AK Parti Milletvekili Aday Adayı Doç.Dr

Gökhan İÇKİLLİ/SAMSUN, (DHA) – SAMSUN AK Parti Milletvekili Aday Adayı Doç.Dr. Fatih Özkan, Samsun’a karşı sorumluluğun altını çizerek, “Milletimize, ülkemize, şehrimize borcum var. Bütün tecrübemi ve gayretimi bu yolda harcayacağım” dedi.


Teşkilatların ve halkın gösterdiği ilgiden oldukça memnun olduğunu ifade eden Doç.Dr. Fatih Özkan, “Halkımıza, teşkilatımıza göstermiş oldukları teveccüh ile içten sohbetleri için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah bu güven ve inancı boşa çıkarmayacağım ve Samsunumuza hak ettiği değerleri sizlerle birlikte kazandıracağız. Dokunulan, aranıldığında ulaşılan milletvekili olacağım. Daha açık ifadeyle Samsun’un eli, kolu, gözü, kulağı olacağım. Şehrimize karşı bugüne kadar yapmış oludğum hizmetleri bundan sonra da arttırarak devam ettirmek istiyorum” dedi.


2023 HEDEFLERİNE KATKI VERMEK İSTİYORUM


AK Parti’nin var olan hizmet bayrağını çok daha ileriye taşımasına katkı vermek istediğini belirten Özkan, “2023 hedefleri olan Türkiye’de hedeflere her alanda katkı vermek istiyorum. Bunun içinde ‘durmak yok yola devam’ anlayışıyla hızlı bir şekilde sürece katıldık. Zaten bu ortamda da kayıtsız kalıp oturamazdık. Samsun’un ve Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşmasına katkı vermek onun bir parçası olmak beni mutlu edecektir. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye’mizi inşallah daha ileriye ulaştırmayı hedefliyoruz” diye konuştu.


Samsun’un sorunlarını, kaynaklarını, avantajlarını, dezavantajlarını çok iyi bildiğini ifade eden Özkan, “Bu noktada 7’den 70’e herkes ilgilendiren çalışmalarımız olacaktır. A’dan Z’ye her alanda çalışmalarımızı yaptık. Göle atılan taş misali çalışmalarımızı şehrimizin merkezinden en ucra noktasına kadar görebileceksiniz. Biz bu şehre bu ülkeye sevdalıyız. Gecemizi gündüzümüze katıp çalışacağı” şeklinde konuştu.


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS