AK Partili kadınlardan kurdeleli tepki

AK Partili kadınlardan kurdeleli tepki

AĞRI'da 4 yaşındaki Leyla Aydemir ve Ankara'da 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara'nın ölümü olaylarına tepki gösteren AK Parti Canik İlçe Kadın Kolları yönetimi, suçluların en ağır cezayı alacaklarına inandıklarını söyledi.

SAMSUN, (DHA) - AĞRI'da 4 yaşındaki Leyla Aydemir ve Ankara'da 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara'nın ölümü olaylarına tepki gösteren AK Parti Canik İlçe Kadın Kolları yönetimi, suçluların en ağır cezayı alacaklarına inandıklarını söyledi. Canikli kadınlar tepki amacıyla yakalarına siyah kurdele taktı.


AK Parti Canik İlçe Kadın Kolları Yönetimi Ağrı'da Leyla Aydemir ve Ankara'da Eylül Yağlıkara'nın ölümü olaylarına tepki göstermk için biraraya geldi. Teşkilat binasında toplanan kadınlar yakalarına siyah kurdele taktı. Burada çocuk istismarı ve cinayetlerine tepki gösteren Kadın Kolları Başkanı Gülay Korucu ve yöneticiler, yaşanan acılara sessiz kalamayacaklarını ve çocuklara yönelik cinsel istismarı şiddetle kınadıklarını söyledi.


Devletin çocuk istismarı ve cinayetlerini gerçekleştirenlere en ağır cezayı vereceğine inandıklarını belirten AK Parti Canik İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Korucu, "Son zamanlarda ülkemizin değişik yerlerinde çocuklarımızla ilgili aldığımız acı haberler hepimizi derinden üzdü. En son Eylül ve Leyla'nın ölüm haberleri hepimizi derinden sarstı. AK Parti Canik Kadın Kolları olarak son günlerde yavrularımızın kaçırılmasını, yapılan istismar ve katledilmelerini lanetliyoruz. Bu tamamen bir alçaklıktır. Çocuk çocukluğunu yaşamalı. Çocuklar, çocuktur ve oyun oynamaları gerekir" dedi.

FOTOĞRAFLI


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS