Atakum'da 4 mahalle aynı sofrada buluştu

Atakum'da 4 mahalle aynı sofrada buluştu

SAMSUN'un Atakum ilçesinde 4 mahallenin sakinlerinin katılımıyla gerçekleşen iftar buluşmasında yemekleri Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ile AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Caner Göktepe dağıttı.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN'un Atakum ilçesinde 4 mahallenin sakinlerinin katılımıyla gerçekleşen iftar buluşmasında yemekleri Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ile AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Caner Göktepe dağıttı.


Atakum Belediyesi tarafından gerçekleştirilen iftar buluşmalarıyla Atakumlular, Ramazan ayı boyunca her gün farklı bir mahallede kurulan iftar sofralarında birlik ve beraberlik içerisinde oruçlarını açıyor. AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Caner Göktepe’nin de katılımıyla Çakırlar, İncesu, Çakırlar Yalı ve İncesu Yalı mahalleleri sakinlerinin bir araya geldiği iftar buluşmasında yemekleri, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ile Göktepe dağıttı.


Atakum Belediyesi olarak, Atakumlularla birlik ve beraberlik içerisinde, güzel bir Ramazan ayı geçirdiklerini ifade eden Başkan Taşçı, "Ramazan ayı boyunca Atakumlu hemşerilerimizle bir arada oruçlarımızı açmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bu yıl beşinci kez gerçekleştirdiğimiz Mahalle İftarları buluşmalarımız her akşam farklı bir mahallemizde kurduğumuz bereketli iftar sofralarında, binlerce hemşerimizin katılımıyla gerçekleşiyor. Atakumlu hemşerilerimiz her akşam birlik ve beraberliğini en güzel şekilde sergiliyor. Bizleri yalnız bırakmayıp sofralarımıza konuk olan tüm hemşerilerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah’tan, birlik ve beraberliğimizi daim eylemesini diliyorum. Tabii biz bu sofralarda huzur içerisinde oruçlarımızı açarken, dünyanın çeşitli coğrafyalarında Müslüman kardeşlerimiz çeşitli baskı, zulüm ve işkencelere maruz kalıyor. Onların tek umudu olan Türkiye’nin Cumhurbaşkanı, liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. 24 Haziran’da vereceğiniz desteklerle, inşallah önümüzdeki Ramazan aylarında mazlum din kardeşlerimiz de huzur içerisinde oruçlarını açacaklar" diye konuştu.

Yaklaşan 24 Haziran seçimlerinin önemini belirten Göktepe ise "Atakum Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen bu birlik ve beraberlik sofralarının, milletimizin muhabbetini artırması anlamında çok büyük bir adım olarak görüyorum. Bu sofralarda birlik ve beraberlik içerisinde oruçlarımızı açıyoruz. Bu anlamda Atakum Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum" dedi.

FOTOĞRAFLI


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS