samsun haberleri

Atakum’da 'Hayra Davet Şenliği' 

Atakum’da 'Hayra Davet Şenliği' 

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN'da Semerkand Vakfı tarafından Atakum Belediyesi destekleriyle Hayra Davet Şenliği gerçekleştirildi.
Semerkand Vakfı tarafından Atakum Belediyesi destekleriyle düzenlenen Hayra Davet Şenliği'ne Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Semerkand Vakfı Karadeniz Bölge Başkanı Ahmet Türk, Semerkand Vakfı Atakum Şube Başkanı Tuncay Ergi, vakıf yetkilileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Şenlikte konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Millet olarak her zaman ihtiyaç duyduğumuz birlik ve beraberlik duygusunu diri tutan sivil toplum kuruluşlarını önemsiyorum. Semerkand Vakfı da şehrimizde gerçekleştirdiği kültürel faaliyetlerle hem birlik ve beraberliğimizi daha da kuvvetlendiriyor hem de ihtiyaç sahiplerine sağladıkları desteklerle manevi bir işi layıkıyla yerine getiriyor. Bu anlamda bu şenlikte emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Buradan yapılacak alışverişlerden elde edilecek gelirler, öğrenci kardeşlerimize burs olarak geri dönecek" dedi. 
Hayra Davet Senliğine katılan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Atakum halkı, yardımseverliğiyle her zaman örnek olmuştur. Semerkand Vakfı tarafından gerçekleştirilen bu güzel yardımlaşma şenliğine de gösterilen yoğun ilgiden bunu görüyoruz. Burada gerçekleştirilen imza günleri, konserler, meddah gösterileri ve tarih sohbetlerine katılan her yaştan her kesimden vatandaşımız, gündüz vakitlerinde de burada kurulan stantlardan alışveriş yaparak ihtiyaç sahiplerinin yüzünün gülmesine vesile oluyor” diye konuştu.

Yasal Bilgilendirme
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS