Atakum'un seçilmişleri iftarda buluştu

Atakum'un seçilmişleri iftarda buluştu

SAMSUN'da gerçekleştirdikleri 5'inci geleneksel iftar buluşmasında Atakum belediye meclis üyeleri ve mahalle muhtarları ile bir araya gelen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Atakum ilçesinde belediye başkanlığı yapmaktan gurur duyuyorum" dedi.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN'da gerçekleştirdikleri 5'inci geleneksel iftar buluşmasında Atakum belediye meclis üyeleri ve mahalle muhtarları ile bir araya gelen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Atakum ilçesinde belediye başkanlığı yapmaktan gurur duyuyorum" dedi.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, gerçekleştirilen geleneksel iftar buluşması kapsamında Yalı Kafe’de Atakum belediye meclis üyeleri ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı’nın da katıldığı iftar programında konuşan Başkan Taşçı, belediye meclis üyeleri ve mahalle muhtarlarıyla güzel bir işbirliği örneği sergilediklerini söyledi. 

Atakum’un seçilmişleriyle aynı sofrada buluşmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Taşçı, "Hepimiz 2014 yılında, vatandaşlarımızın teveccühüyle göreve geldik. Geride bıraktığımız 4 yıl boyunca Atakum için hep birlikte çalıştık, hayalimizdeki şehir Atakum’u inşa etmek için birlikte çaba harcadık. Bugüne kadar geçen görev sürecimiz boyunca Atakum belediye meclis üyelerimiz ve mahalle muhtarlarımızla güzel bir işbirliği örneği sergiledik. Sağlamış olduğumuz güzel işbirliği sonucunda Atakum’a güzel hizmetler kazandırdık. Bu anlamda Atakum’un kalkınmasına, gelişmişliğine ivme kazandırmak adına hep birlikte çaba sarf ettiğimiz tüm meclis üyelerimize ve muhtarlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. İlçemiz 2014 yılında biz göreve geldiğimizde 142 bin nüfusa sahipti. 4 yılın sonunda bugün Atakum 193 bin nüfusa ulaştı. Yani 4 yıl içerisinde yaklaşık 50 bin kişilik bir nüfus artışı sağlandı. Türkiye’de yaklaşık 26 il merkezinden daha büyük olan Atakum ilçesinde yöneticilik yapmaktan gurur duyuyorum” diye konuştu.
FOTOĞRAFLI

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS