Bakan Demircan, Canik'te ki bayramlaşmaya katıldı

Bakan Demircan, Canik'te ki bayramlaşmaya katıldı

– SAMSUN’un Canik Belediyesi tarafından düzenlenen bayramlaşma töreni Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ın da katılımıyla gerçekleştirildi Canik Belediyesi ile AK Parti Canik İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen bayramlaşma töreninde birlik-beraberlik örneği sergilendi.

SAMSUN, (DHA) – SAMSUN’un Canik Belediyesi tarafından düzenlenen bayramlaşma töreni Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ın da katılımıyla gerçekleştirildi

Canik Belediyesi ile AK Parti Canik İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen bayramlaşma töreninde birlik-beraberlik örneği sergilendi. Canik Belediyesi Hizmet Binası'nda düzenlenen ve Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ın da katıldığı bayramlaşma töreninde protokol üyeleri vatandaşlarla tek tek bayramlaştı.

Canik halkının ve Türk milletinin bayramını kutlayan Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Ramazan Bayramı'nda Canik halkıyla birlikte olmayla mutluluk duyduğunu belirterek, 24 Haziran'daki Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçiminde Caniklilerden destek istedi. Canik'in her zaman Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti'nin yanında yer aldığını belirten Demirtaş, "Burada bir kez daha sandıkların patlayacağına inanıyorum" şeklinde konuştu. Demircan, Başkan Osman Genç'in 14 yılda Canik'te her alanda yaptığı hizmetlerle AK Parti belediyeciliğini en iyi şekilde uyguladığını da söyledi. AK Parti İlçe Başkanı Hakan Karaduman da, yaptığı konuşmada vatandaşların bayramını kutlarken, "Hep beraber millet olarak, inananlar olarak Ramazan Bayramı'na kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Biz bir aileyiz. Allah bu büyük ailenin birliğini ve dirliğini bozmasın" dedi.

 

BİRLİK-BERABERLİK ÖRNEĞİ

Programda yaptığı konuşmada vatandaşların bayramlarını kutlayan Başkan Osman Genç ise, "Bayramlar ülkemizin birliğine, dirliğine ve kardeşliğine katkı sağlayan özel günlerdir. Bayramlar kardeşlik iklimini, dayanışma ruhunu, birlik ve beraberliğimizi tazeleme günüdür. Bayramlarımızı bireyselleştirmek, bu günleri yalnızca tatil vesilesi kılmak, bizim kültürümüze ve bayramın ruhuna aykırıdır. Annelerimizin, babalarımızın, büyüklerimizin unutulmamasını rica ediyorum. Bayram sevincimizi onlarla paylaşarak sevinçte de, kederde de onlarla bir olduğumuzu gösterelim. Bayram sevincimizi, yaşlılarımızla, yoksul ve düşkünlerimizle de paylaşmayı asla ihmal etmeyelim" diye konuştu.

 

 

FOTOĞRAFLI

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS