Başkan Genç, AB’li öğrencileri ağırladı

Başkan Genç, AB’li öğrencileri ağırladı

– SAMSUN’a Media For Youth Rights (Gençlik Hakları İçin Medya) adlı proje kapsamında gelen yabancı öğrenciler, Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i ziyaret etti.

SAMSUN, (DHA) – SAMSUN’a Media For Youth Rights (Gençlik Hakları İçin Medya) adlı proje kapsamında gelen yabancı öğrenciler, Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i ziyaret etti.


Samsun’a Gençlik Hakları İçin Medya projesi kapsamında Litvanya, Yunanistan, Hırvatistan ve İtalya’dan gelen 30 öğrenci Canik Belediye Başkanı Osman Genç ve Başkan Yardımcısı Alican Usta'nın misafiri oldu. Samsun'a gelen misafirleri ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Canik Belediyesi olarak eğitime ve gençliğe en çok önem veren belediyeyiz. Canik'te gençlerimiz için birçok kültür, eğitim ve sanat merkezleri açtık. Amacımız, bilgili, donanımlı, fikir üretebilen gençler yetiştirmek. Çünkü gençlik bir ülkenin dinamizmidir. Gençlere önem vermeyen toplumun yaşaması mümkün değildir. Bu nedenle bizler de gençlerimiz için eğitim yatırımlarını öncelikli tutuyoruz. Eğitime bugüne kadar 200 milyon liranın üzerinde katkı sağlayan bir belediye olarak, gelecekte dünyamızı şekillendirecek olan gençlerimizi bilgi ve donanımlı yetiştirmenin gayreti içerisindeyiz" dedi.


 


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS