Başkan Genç, esnafları ziyaret etti

Başkan Genç, esnafları ziyaret etti

– SAMSUN’un Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin ile birlikte esnafları ziyaret etti.

SAMSUN, (DHA) – SAMSUN’un Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin ile birlikte esnafları ziyaret etti.


Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin ve AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler ile birlikte esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Canik'in her seçimde AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a büyük destek verdiğini söyleyen Başkan Osman Genç, "Bugüne kadar birçok önemli seçimler yaşadık, ancak 24 Haziran Türkiye'nin geleceği için önemli bir virajdır. Daha önce AK Parti’ye yüzde 72 oy oranı ile destek veren Canik'ten 24 Haziran'da daha güçlü destek bekliyoruz. 24 Haziran'dan sonra yeni sistem ile birlikte Türkiye hem siyasi hem ekonomik olarak istikrarlı bir döneme girecektir. İnşallah istikrarlı günler çok yakın. Cumhur ittifakı ile seçimden güçlü bir sonuç çıkacağına inanıyorum. Bu seçim partiler arası bir seçim değildir. Benim tüm halkımıza çağrım, gelin oylarımızı bölmeyelim ve Türkiye düşmanlarına sandıkta güçlü bir cevap verelim" dedi.


 


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS