Başkan Genç, stajyerlerle buluştu

Başkan Genç, stajyerlerle buluştu

SAMSUN'un Canik Belediyesi'nde staj gören üniversite öğrencileriyle bir araya gelen Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Geleceğin teminatı gençler olarak bu ülkeyi dünyanın en güçlü ülkesi yapmak sizlerin elinde" dedi.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN'un Canik Belediyesi'nde staj gören üniversite öğrencileriyle bir araya gelen Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Geleceğin teminatı gençler olarak bu ülkeyi dünyanın en güçlü ülkesi yapmak sizlerin elinde" dedi.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Canik Belediyesi'nde staj eğitimi gören üniversite öğrencileri ile toplantı salonunda bir araya geldi. Belediyede farklı birimlerde bulunan öğrencilerle yaptığı sohbette gençlere okudukları bölümleri ve ileride ne olmak istediklerini soran Başkan Genç, stajın, eğitimin pratiğe ve tecrübeye dönüşmesi ile geleceğe yön vermesi açısından çok önemli olduğunu söyledi. Gençlere tavsiyelerde de bulunan Başkan Genç, "Geleceğin teminatı gençlerimizdir. Samsun ve Türkiye'nin arkasındaki gerçek güç gençlerdir. Dolayısıyla sizlerin eğitimleri, kendinizi geliştirmeniz bu anlamada çok önemli. Bu güzel ülkemizi daha yukarılara taşımanın en önemli yolu, çok çalışmak. Türkiye'mizi dünyanın en güçlü ülkesi yapmak gençlerimizin elinde. Hepinizi ileriki yaşlarınızda çok iyi yerlerde görmek en büyük dileğimiz" dedi.

Canik Belediyesi olarak her zaman gençlerin yanında olduklarını belirten Başkan Genç, "Bizler için önemlisiniz. Sizler bizim yarınlara bırakacağımız en değerli miraslarımızsınız. Bu nedenle sizlerin eğitimine ve gelişimine büyük önem veriyoruz. Canik Belediyesi olarak eğitime 200 milyon liranın üzerine katkı sağladık. Gençlerimiz için eğitimden kültüre, sanattan spora kadar her alanda yatırımlar yaptık. Yine gençlerimizin geleceğe değerleriyle birlikte ilerlemesi için sosyal ve kültürel etkinlikler düzenliyoruz. Buradan gençlerimize sesleniyorum. Gelin imkanlarımızdan yararlanın" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS