Başkan Genç’ten ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Başkan Genç’ten ‘hayırlı olsun’ ziyareti

– SAMSUN’un Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

SAMSUN, (DHA) – SAMSUN’un Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Canik Belediye Başkanı Osman Genç, geçtiğimiz haftalarda yapılan kongrede seçilen AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay ve yeni yönetimine ilçe başkanlığında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. AK Parti'nin hizmet partisi olduğunu ifade eden Başkan Genç, "Hakan kardeşimiz genç ve dinamik birisi. Kendisini yürekten tebrik ediyorum. Hep birlikte şehrimize çok daha güzel şeyler katacağımıza inanıyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. İnşallah şehir ve teşkilat olarak hep beraber birlik-beraberlik içinde 2019 yılındaki seçimleri de başarılı bir şekilde bitireceğimize inanıyorum. Şehir olarak birlik ve beraberlik içinde olmamız ve ortak akılla hareket etmemiz şart. Zaten bunun da olacağını biliyoruz. İnşallah Samsun'umuzun hedeflerine ulaşmasına hep beraber katkı vereceğiz" dedi.


'BAYRAĞI DAHA YUKARI TAŞIYACAĞIZ'

Devraldıkları bayrağı daha yukarı taşıma gayreti içerisinde olacaklarını ifade eden AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay, "İlkadım ilçemiz için en güzelini ortaya koyabilme adına gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu manada görev alan tüm yönetim kurulu üyelerimiz ve teşkilat mensuplarımız, partimiz ve şehrimizin hedefleri için çalışacağız. İnşallah devraldığımız bu hizmet bayrağını daha yukarı taşıyacağız. Nazik ziyaretinden dolayı sayın başkanımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu.


FOTOĞRAFLI

 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS