Başkan Şahin: Hizmet seferberliği devam ediyor

Başkan Şahin: Hizmet seferberliği devam ediyor

SAMSUN Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, hizmet seferberliğinin artarak devam edeceğini söyledi.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, hizmet seferberliğinin artarak devam edeceğini söyledi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Çarşamba ilçesini ziyaret ederek hem yapılan çalışmaları inceledi hem de esnaf ve vatandaş gezisi yaparak talepleri dinledi. Başkan Şahin'in ilk durağı Çarşamba Fen İşleri ve SASKİ Müdürlüğü oldu. İlçe müdürlerinden Çarşamba'ya yapılan yatırımlar ve hizmetler ile ilgili bilgi alan Başkan Şahin, 2014 yılından bu yana köylerde başlatılan hizmet seferberliğinin hız kesmeden daha da artırılması talimatını verdi. Başkan Şahin, "Hizmette kesinti olmaz. Bütünşehir Yasası'nın çıktığı 2014 yılından bu yana evladiyelik hizmetlere imza atıldı. Hizmet seferberliği şimdi daha da artarak devam edecek. Vatandaşımızın içi rahat olsun" dedi.

Daha sonra ilçe esnafını ziyaret ederek esnafın sıkıntılarını ve taleplerini dinleyen Başkan Şahin, birçok esnafın dükkanına konuk oldu, her biriyle tek tek selamlaştı. Esnaf ve vatandaş gezisi sonrası AK Parti Çarşamba ilçe başkanlığını ziyaret ederek partililerle bir araya gelen Başkan Şahin, "Çarşambamızda 24 Haziran'da çıkan güzel sonuç AK Parti ilçe teşkilatımızın özverili çalışmalarının eseridir. Bu yüzden sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum. Hizmetler maaşla yapılan bir iş değil. İşinden, ailesinden hatta kendinden fedakarlık yapılan bir iş. Bu seçimde emek veren herkesten Allah razı olsun" ifadelerini kullandı.

Samsun'un her noktasında hizmet seferberliği olduğunu da söyleyen Başkan Şahin, "Bütünşehir Yasası'nın çıktığı 2014 yılından itibaren köylerde inanın bir yol çalışması seferberliği başlatıldı. Buna rağmen her gittiğimiz yerde yine ilk önce istenilen şey yol oluyor. Hakikaten büyük bir mesafe kat edildi. Elbette her yer bitmedi. Bu çalışmalar büyük bir ekonomi gerektiren çalışmalar. Kaynak oluşturmaya çalışıyoruz ve kalan yerleri de bitirmek için var gücümüzle durmadan çalışıyoruz. Samsunumuzun 17 ilçesinde olduğu gibi Çarşamba'da da hem yol hem su hem de alt yapı çalışmalarında çok büyük hizmetler yapılmış. Kalan yerlerin de bitirilmesi için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz" şeklinde konuştu.

FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS